Адміністрація навчального закладу

Керівництво і контроль за навчально-виробничим процесом ДНЗ "ВПУ-34 м. Стрий" здійснюється з урахуванням вимог законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про професійно-технічну освіту», Положення про організацію навчально-виробничого процесу у ПТНЗ та інших нормативних документів і наказів Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації, управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки.

Згідно з штатним розкладом контроль за якістю виконання педагогічними працівниками навчальних планів і програм, рівнем викладання, комплексно-методичним забезпеченням предметів, професій, впровадженням передового педагогічного досвіду здійснюють:

директор училища Кизима О.З.,

заступник директора з навчальної роботи - Заблоцька І.В.

заступник директора з навчально-виробничої роботи - Павлів Л.М.,

заступник директора з навчально-виховної роботи - Масендич Н.О.,

старші майстри - Якимець Г.Я. та Ціко Ю.Р.

методисти - Гошовська Г.М., Шевчук М.Т.

Між керівниками оптимально і обґрунтовано розподілені функціональні обов′язки, за виконанням яких веде контроль директор училища. Внутріучилищний контроль планується окремим розділом у перспективному плані роботи навчального закладу, який передбачає різні форми контролю: предметно-узагальнюючий, тематичний, індивідуальний, що є складовими вхідного, поточного та вихідного контролю. Реалізуючи різні форми контролю, керівники училища здійснюють: відвідування уроків та виховних заходів, проведення директорських контрольних робіт, моніторинг навчально-матеріальної бази окремих видів діяльності чи професій, участь у проведенні ДПА та кваліфікаційних робіт. За результатами контролю приймаються відповідні рішення. Здійснюється обговорення результатів контролю на засіданнях педагогічної ради, визначаються конкретні заходи з питань поліпшення рівня підготовки кваліфікованих робітників, стану успішності та відвідування занять учнями. Значна увага приділяється контролю за виконанням навчальних планів і програм.

/Files/images/35926428.gif

Кiлькiсть переглядiв: 2665

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.