ОБЕРИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ ТА МАЙБУТНЄ

У нас єдина мета-Україна свята,

Нездоланна ніким і ніколи…

/Files/photogallery/DSCN3784.jpgСучасний ринок праці вимагає досить високої кваліфікації не тільки від фахівців, а й від тих, хто ще «гризе граніт науки» або тільки закінчив школу. Ще нещодавно відсутність чіткої спрогнозованої потреби підготовки спеціалістів – випускників ВНЗ на кілька років уперед – привела до того, що сьогодні ринок перенасичений юристами, економістами, які не можуть знайти роботу. Натомість є великий попит на фахівців технічного напряму – зварювальників, слюсарів, техніків, механіків, сантехніків тощо.

Саме для вирішення питань «Де отримати високоякісну освіту?», «Ким стати?» або «Куди піти працювати?» радимо відчинити двері Вищого професійного училища №34 м.Стрия. Адже визначитися зі спеціальностями, які матимуть великий попит через 3-5 років, коли студенти покинуть стіни «альма-матер», - завдання непросте. Та й базові знання з трудових відносин між молодим спеціалістом і роботодавцем ще нікому не заважали…

У поступі розбудови нашої держави головними завданнями училища в галузі професійно–технічної освіти на сьогоднішній день є:

- підготовка з числа випускників шкіл кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів для підприємств області у відповідності до рівня технічного переозброєння підприємств, розвитку науки, техніки, технології, розвитку ринкових відносин;

- виховання активних членів суспільства, формування в них творчого, технічного та економічного мислення, високих гуманних якостей, почуття національної свідомості та гідності;

- здійснення на договірній основі з підприємствами, установами, службами та окремими особами професійно-технічного навчання громадян та підвищення кваліфікації працюючих;

- модернізація вищої професійно-технічної освіти в контексті Болонського процесу. Адже те, що Україна вступить у Болонський процес – факт беззаперечний. Але при цьому ми маємо зберегти кращі традиції та напрацювання вітчизняної освіти. Для нашого навчального закладу Болонський процес не став самоціллю. Основне – підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці. /Files/images/P4190073.JPG

У відповідності до цих завдань, в училищі упродовж 3-х - 4-х років навчання здійснюється двохступенева підготовка робітників та молодших спеціалістів для організацій Львівського відкритого акціонерного товариства „Промхімсантехмонтаж”, Стрийської швейної фабрики “Стрітекс”, Стрийської залізниці та перепідготовку вивільного із сфери виробництва за домовленням зі Стрийською службою зайнятості.

На навчання в училище приймаються юнаки та дівчата на базі неповної середньої освіти з терміном навчання - 3-4 роки, повної середньої освіти - 10 місяців.

Професійне навчання випускників шкіл здійснюється за рахунок державного бюджету. Перепідготовка незайнятого населення здійснюється - за кошти служби зайнятості.

Виробниче навчання учнів проходить в процесі виготовлення в навчально – виробничих майстернях продукції для будівельних, торгівельних організацій. Отримані прибутки направляються на зміцнення навчально – виробничої бази, покращення побутових умов, матеріальне заохочення інженерно – педагогічних працівників та учнів.

/Files/images/IMG_1702.jpgВПУ-34 - Вищий навчальний заклад ІII атестаційного рівня (I рівня акредитації для підготовки молодших спеціалістів, Сертифікат МОН про акредитацію НД-І №149467) готує спеціалістів високої кваліфікації.

Термін навчання на базі основної школи (9кл.):
з присвоєнням робітничих кваліфікацій (3-5 р.) - 3 роки
здобуття освітнього рівня вищої освіти "молодший спеціаліст" - 1,5-2 роки.

БУДІВЕЛЬНИЙ НАПРЯМОК

Робітничі професії:
монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
слюсар з виробництва систем вентиляції
електрогазозварник

ЕЛЕКТРИЧНИЙ НАПРЯМОК

Робітничі професії:
електромонтажник силових мереж та електроустаткування
монтажник приладів апаратури автоматичного контролю, регулювання та керування

КРАВЕЦЬКИЙ НАПРЯМОК

Робітничі професії:
кравець

МЕХАНІЧНИЙ НАПРЯМОК

Робітничі професії:
машиніст крана автомобільного
слюсар з ремонту автомобілів
водій автомобіля

КУЛІНАРНИЙ НАПРЯМОК

Робітничі професії:
кухар, кондитер
офіціант. кухар
офіціант, бармен
продавць продовольчих і непродовольчих товарів

На базі повної загальноосвітньої середньої школи (11 кл) - з отриманням робітничої кваліфікації:
електрогазозварник
електромонтажник силових мереж; монтажник приладів та апаратури автоматичного контролю, регулювання та керування
кравець
машиніст кранів автомобільних
слюсар з ремонту автомобілів
водій автомобіля категорій "В", "С" (1,5 років)
кухар-кондитер
продавець продовольчих і непродовольчих товарів
агент з організації туризму (1 рік)

Випускники училища, отримавши робітничу кваліфікацію, продовжують навчання за програмою молодших спеціалістів із спеціальностей:
будівництво та експлуатація будівель та споруд (технік-будівельник)
експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин та обладнання (технік-механік)
технологія харчування (технолог харчування)

Випускники училища, які отримали освітньо-кваліфікаційний рівень "молодшого спеціаліста", мають можливість поступати на ІІІ курс вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації.

Учні забезпечуються стипендією та гуртожитком.

Отож, дорогі діти, шановні батьки, якщо ви хочете отримати престижну професію, не задумуючись звертайтесь у Вище професійне училище №34 за адресою: 82400 Львівська обл., м.Стрий, вул.Гайдамацька, 15.

Кiлькiсть переглядiв: 348

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

ВПУ-34 м. Стрия /Files/images/DSC05691.JPG

Дата останньої зміни 16 Березня 2018

Фотогалерея