В ДНЗ "ВПУ-34 м. Стрий" відкрито Навчально-практичний центр для підготовки кухарів та кондитерів

Сьогодні на Львівщині відбулося відкриття 35 Навчально-практичного центру підготовки кваліфікованих робітників. Сучасне обладнання, новітні технології, досвідчені кадри - сьогодення профтехосвіти. За підтримки держави та соціальних партнерів у ВПУ 34 м Стрия створено новий освітній простір підготовки кухарів та кондитерів.

Як зазначив, присутній на відкритті голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, тут максимально відтворений реальний виробничий процес, що надалі дозволить молоді вже працюючи не освоювати кулінарні навики, а удосконалювати їх. Впевнений, що тут виростатимуть справжні майстри кулінарної справи, які дивуватимуть клієнтів не лише рецептами традиційних кухонь, але й власними ексклюзивними стравами.
Навчально-практичний центр має усе необхідне для якісної практики. Це і сучасне кухонне обладнання, мультимедійне обладнання, інвентар тощо. Усе для того, щоб студенти Стрийського вищого професійного училища отримували необхідний досвід та в майбутньому впевнено себе почували на робочому місці. Адже саме вони стануть частиною великої туристичної сім’ї Львівщини та презентуватимуть нашу область для гостей з усього світу.
Наш акцент – розвиток професійно-технічної освіти. До прикладу, лише на цей Центр з державного бюджету скерували 1 мільйон 600 тисяч гривень та 700 тисяч гривень з обласного. Важливо, аби учні здобували навики, які зроблять їх конкурентними на ринку праці.

Продовжуємо рухатися в цьому напрямку!

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.