Згідно рекомендацій МОНУ від 21 червня 2023 року, в училищі відбулося перше засідання наглядової ради ДНЗ ВПУ-34 м.Стрий

Згідно рекомендацій МОНУ від 21 червня 2023 року, у нашому училищі сьогодні відбулося перше засідання наглядової ради ДНЗ ВПУ-34 м.Стрий.

В роботі прийняв участь директор департаменту освіти та науки ЛОДА Олег ПАСКА, за дорученням міського голови Стрия Олега КАНІВЦЯ - заступниця Христина ГРЕХ, за попереднім погодженням включений до наглядової ради народний депутат України - Андрій КІТ.
Співмодераторами засідання були заступниця директора "Інституту регіональних досліджень ім.М.І.Долішнього НАН України" Ірина СТОРОНЯНСЬКА та директор училища Олег КИЗИМА.
До роботи в наглядовій раді залучено представників бізнесу та громадськості, котрі найтісніше співпрацюють з училищем. Це і керівниця бази відпочинку "Шепільська" - Галина Кухар, заступник директора швейної фабрики "Стрітекс" - Валерій Бурлака, директор ТОВ"МКП-трейд" Василь Мельнишин, представник ВАТ "Галенергобудпром" та інших. Керівником одностайно обрали приватного підприємця Тараса Пошивака, а секретарем ради - голову профспілкової організації училища Андрія Брегіна.
Було обговорено положення про наглядову раду ВПУ та напрямки роботи новоствореної структури.
Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.