День державного прапора України

Упереддень 31-ої річниці проголошення Акту про державну незалежність України на училищному майдані вже традиційно вшанували пам'ять новітніх героїв, котрі віддали своє життя за нашу свободу. Сьогоднішні урочистості також приурочені Дню державного прапору України. Хоругви синіх та жовтих кольорів згадуються з прадавніх давен як символ нашої Вітчизни, а на зорі новітньої історії в нашому місті вперше в Україні над адміністративною установою - міською радою було піднято синьо-жовтий стяг.

Саме 23 серпня 1991 року, 31 рік тому в стіни Верховної ради України було внесено наш національний прапор, готуючись до проголошення державної незалежності України.
Сьогодні в важкій боротьбі народжується справжня воля України і над звитягою українського війська тріпотить жовто-блакитний прапор.
Слова державного гімну України "Ще не вмерла України ні слава ні воля" та співоча молитва "Боже великий єдиний", а також звернення директора училища Олега Кизими особливо підкреслили важливість нашої спільної боротьби за суверенну державу - Україну.
Напередодні в училищі гостював патріот, голова Луганської обласної організації "Просвіта" Євген Дзюба котрий провів зустріч з внутрішньо-переміщеними громадянами та адміністрацією училища на тему : "Незалежність здобуваємо в боротьбі.."
Нехай в століттях славиться наша держава та її герої, нехай нащадки пам'ятають та вшановують козацьку славу що омита кров'ю героїв початку ХХІ століття. Нехай синьо-жовте знамено навіки підніметься на усіх щоглах від Сяну і по Кавказ!...
Кiлькiсть переглядiв: 25

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.