В ДНЗ "ВПУ-34 м. Стрий" відбулись батьківські збори

З метою успішної виховної роботи в ДНЗ "ВПУ-34 м.Стрий" відбулись загальноучилищні батьківські збори.

У вступному слові, директор училища Олег Кизима, розповів батькам учнів про оновлення матеріально-технічної бази, що вже використовується для підготовки кваліфікованих робітників та про перспективи розвитку училища. Також представив гостей - партнерів з Дрогобицького державного педагогічного університету та освітнього українсько-німецького центру при НУ "Львівська політехніка", котрі ознайомили з можливостями продовження навчання випускників училища як в Україні так і закордоном.
Далі до уваги присутніх була запропонована концертна програма у виконанні творчих колективів: вокального ансамблю «Дзвінке джерело» диппломанта конкурсу «Творчості проміння золоте», інструментального ансамблю та просвітницького колективу "Благовіст".
На завершення концертної програми, заступник директора з навчально-виробничої роботи Леся Павлів, від імені дирекції та педколективу подякувала батькам за увагу, небайдужість до своїх дітей та підтримку, а також за співпрацю у подальшому вирішенні спільних проблем.
Продовжились батьківські збори у закріплених за групами кабінетах, з класними керівниками та майстрами виробничого навчання.
Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.