Моє училище

/Files/images/755ad610193c.png Училище – це другий дім студента. Кожного дня ми приходимо сюди, щоб здобути знання та прожити незабутні роки студентського життя. Училище – це, ніби казка, в якій герої – учні та викладачі. Коли приходиш сюди, ти ніби перетинаєш межу, за якою розташована замкнута сфера, казка. Цей навчальний заклад можна порівняти з великим проповідником, який сідає на схилі гори та навчає неправедних християн, як потрібно поводитися та жити. Тільки, на відміну від християн, ми “черпаємо” з цієї “криниці” знання. І кожен візьме часточку свого, особливого.

Ліцей (училище) можна порівняти з “велетенським тортом”, до якого підходять учні, щоб взяти шматочок, тобто взяти якусь частку знань для себе. Всі охочі можуть попробувати, а хто утримався, той залишився “голодним”, тобто пішов без знань і з пустою головою.

Училище - це маленький світ, у якому свої правила і закони. І кожен викладач вкладає душу, щоб навчити свого предмета молоде покоління. І, хто дотримується цих правил і законів і наполегливо вчиться, то вийде з цього світу з великим “вантажем” знань. А хто ні, то вийде з “протертими штанями”, пустою головою і втраченими чотирма роками.

Тому, коли ми поринаємо у “цей сон”, потрібно спокійно та терпеливо “ дочекати світанку”, і проснутися з світлою головою, а не спогадами про життя.

Цей період в житті, мабуть, проходив кожний громадянин, і він (якщо сумлінно працював) тепер пожинає плоди праці. Тому потрібно “плисти за течією”, бо коли попливеш проти, то змошеш і потонути. Ось і все!

Денькович Іван група М-32
Кiлькiсть переглядiв: 868

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.